To sezono se je premierno odigrala veteranska liga Super35, katere cilj je, da bi v njej tekmovale veteranske sekcije vseh slovenskih klubov. V prvi sezoni so se med seboj pomerile ekipe HK Slavije jr., HK ECE Celja in HKMK Bled. Ponosni smo, da je ekipa HKMK Bled osvojila naslov prvaka.

Ekipe so se med seboj pomerile na treh turnirjih. Razplet je bil napet, saj je odločitev o prvaku padla šele v zadnjih trenutkih zadnje tekme med Celjem in Bledom. Drugo mesto je osvojila ekipa HK ECE Celja, tretje pa HK Slavija jr..

Za najboljšega vratarja lige je bil izbran blejski vratar Mitja Grabnar, medtem, ko je bil najboljši strelec Dani Glumac (HK Slavija jr..) MVP pa Jure Gajšek (HK ECE Celja).

Verjamemo, da se bodo naslednjo sezono priključile tudi ekipe, ki so letos opazovale s strani, in da bo liga Super35 združevala vse klube. Čestitke blejskim veteranom!